Бразильська поп-зірка Педро Сампайо вийшов із шафи як бісексуал

Педро Сампайо, один із найпопулярніших бразильських музикантів нашого часу, зробив камін-аут як бісексуал, говорячи про те, що відкидає ярлики і сам відкритий до стосунків як з чоловіками, так і з жінками.

24-річний Педро Сампайо (Pedro Sampaio) став відомим у 2017 році завдяки каверам на YouTube, але поступово перетворився на яскравого самостійного поп-виконавця, відомого за межами Бразилії.

Зараз, зазначає “Out”, у Сампайо понад 7 млн ​​слухачів на місяць на Spotify, понад 5 млн передплатників у Instagram, та кілька музичних кліпів із більш ніж 50 млн переглядів на YouTube.

Останній сингл Сампайо “Sal” – дует із бразильською драг-зіркою Паблло Віттаром. У яскравому відеокліпі на пляжну тематику Сампайо та Віттар розважаються разом. Так природно, що фанати задалися питанням про межі їхніх відносин.

Під час інтерв’ю G1 Сампайо заперечував, що він і Віттар перебувають у будь-яких романтичних чи сексуальних стосунках. Проте музикант докладно зупинився на темі сексуальної орієнтації.

Я думаю, що це так старо: “Я – гей”, “Я – бі”, “Я – натурал”. Ти – це ти, ти робиш, що хочеш, коли хочеш, з ким хочеш“, – сказав Сампайо, додавши, що готовий будувати особисті стосунки як із чоловіками, так і з жінками.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією