Бісексуальний хокеїст підірвав “безхребетну” заборону Прайд стрічки НХЛ

Професійний хокеїст Зак Салліван розкритикував комісара Національної хокейної ліги (НХЛ) Гері Беттмана за його рішення заборонити стрічку гордості.

НХЛ забороняє гравцям використовувати райдужні стрічки на ключках під час ігор, розминок і тренувань, що означає, що вони більше не можуть відкрито демонструвати підтримку ЛГБТК+ спільноти, перебуваючи на льоду.

У пам’ятці, розісланій усім командам, зазначалося, що райдужні стрічки будуть заборонені навіть у дні прайдів.

Напередодні нового сезону захисник “Манчестер Шторм” Салліван, який оголосив про свою бісексуальність у січні 2020 року, розкритикував рішення Бетмана, назвавши його “безхребетним”.

В інтерв’ю The Mirror, опублікованому в суботу (22 жовтня), Салліван сказав:

“Це заради вболівальників, заради товариша по команді, який може бути в скрутному становищі. Тому я був розчарований, але не здивований, що, мабуть, ще гірше.

“У хокеї так багато чудових людей, не тільки у Великобританії, але й у Північній Америці, які роблять все можливе, намагаючись зробити його більш інклюзивним.

“Я думаю, що це просто величезний крок назад, коли нарешті намітився прогрес”.

29-річний гравець “Манчестер Шторм” похвалив гравців НХЛ, які відкрито засудили заборону, і водночас розкритикував Асоціацію гравців НХЛ, яка зберігала мовчання з цього питання.

Заборона Прайд стрічок з’явилася всього через кілька місяців після того, як Беттман підтвердив, що командам більше не буде дозволено носити Прайд футболки під час розминки в цьому сезоні, заявивши, що вони розглядаються як “відволікаючий фактор”.

Салліван додав: “Це розчаровує, тому що так багато хороших людей вклали в цю справу. [Це] погано поінформований, смішний, досить безхребетний крок з боку цього комісара, який не має великого послужного списку, коли справа доходить до подібних речей”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Zach Sullivan (@zachsully94)

У суботу ввечері захисник “Арізони Койотс” Тревіс Дермотт став першим гравцем, який відкрито кинув виклик забороні НХЛ на носіння стрічок з символікою прайду в цьому сезоні.

Під час перемоги клубу над “Анахайм Дакс” (2:1) Дермотт грав з ключкою, обмотаною райдужною стрічкою.

Представник НХЛ повідомив виданню The Athletic, що вони “переглянуть” дії Дермотта.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією