Біні Фельдштейн і Бонні Ченс Робертс нарешті одружені

Біні Фельдштейн і Бонні Ченс Робертс нарешті зіграли весілля! Майже через рік після заручин пара офіційно поєднала свої життя.

В інтерв’ю для Vogue Біні Фельдштейн (Beanie Feldstein) і Бонні Ченс Робертс (Bonnie Chance Roberts) обговорили свої стосунки, починаючи відтоді, як вони познайомилися через Skype, а потім зустрілися особисто 2018 року, коли працювали над фільмом “Як створити дівчину” (How to Build a Girl). Тоді іскри почуттів і запалили їхній роман, нагадує “Out”.

Із найпершого поцілунку ми обидві знали, що одружимося, і за кілька місяців Бон повідомила мені, що хоче освідчитися“, – розповіла Фельдштейн, зазначивши, що пандемія заважала їм зустрічатися понад рік. Робертс додала, що через розлуку вона хотіла освідчитися якось незвично…

Весілля відбулося 19 травня в маєтку Cedar Lakes Estate у долині Гадсон. Усі послуги були надані підприємцями-жінками, включно з організаторкою урочистостей і власницею Cedar Lakes.

Що стосується самої церемонії, то вона пройшла в мальовничій обстановці. Під кроною дерев наречені виголосили свої клятви. Після цього на коктейльну годину вони пішли для фото, а потім повернулися на прийом, де їхній друг актор і співак Бен Платт виконав пісню для першого танцю.

“Це був такий особливий момент, – сказала Фелдштейн. – А потім ми дійсно веселилися всю ніч у коморі, а потім ще більше на афтепаті в будиночку на дереві”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією