Білорусь ухвалить свій закон про заборону “ЛГБТ-пропаганди”

Генеральна прокуратура Білорусі оголосила про низку ініціатив, серед яких – запровадження норм, спрямованих на боротьбу з “пропагандою нетрадиційних сексуальних стосунків, зміни статі, педофілії та чайлдфрі”.

Згідно з пресрелізом, серед ухвалених ініціатив – план заходів щодо захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації, механізм реабілітації жертв сексуального насильства і зміни до Кримінального кодексу, спрямовані на боротьбу з педофілією, включно з примусовим лікуванням і хімічною кастрацією.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, відомий гомофобною риторикою, підтримав вищезгадані ініціативи, що тільки посилює тривогу серед ЛГБТ-спільноти та правозахисників.

Білоруська ЛГБТ-спільнота та правозахисні організації побоюються, що заплановані дії будуть використані владою для обмеження прав і свобод ЛГБТ-людей, а також посилення їхньої стигматизації. Вони також вказують на потенційні ризики постійних міркувань Лукашенка про те, що пропаганда “нетрадиційних сексуальних відносин” нібито якось пов’язана із сексуальними злочинами, особливо проти неповнолітніх.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією