Біллі Портер вручив “Золотий глобус” Райану Мерфі

У ніч на 11 січня в The Beverly Hilton, Лос-Анджелес, відбулась 80-та ювілейна церемонія вручення премії “Золотий глобус”. Одним із моментів стала нагорода Райану Мерфі – за “видатний внесок у розвиток телебачення на екрані і за його межами”.

Як пишуть американські гей-ЗМІ, після того, як минулорічна церемонія вручення премії “Золотий глобус” була скасована через критику Голлівудської асоціації іноземної преси (HFPA) за відсутність різноманітності, цього року свято виявилося настільки “квірним”, наскільки це взагалі можливо – з визнанням ЛГБТ-персонажів, ЛГБТ-виконавців та ЛГБТ-продюсерів.

Шоу почалося з монологу відкритого гея, коміка Джеррода Кармайкла, який одразу порушив тему расизму в HFPA: “Я тут, тому що я чорний”, – жартував Кармайкл, відкриваючи свято, протягом якого він кілька разів згадував про свою сексуальність.

Наприклад, коли гей-ікона, комедіантка Нісі Неш вручала нагороду, Кармайкл представив її, сказавши: “Тепер ми обидва геї, як це круто”. У відповідь Неш пожартувала, що не знає, аплодує їй публіка через її сукню (яка була чудовою), або через те, що вона виявилася геєм.

Одразу декілька акторів цієї ночі отримали нагороди за свої ЛГБТ-ролі. Наприклад, Зендая – “Золотий глобус” у номінації “Найкраща актриса в драматичному телесеріалі” за роль Рути в “Ейфорії”.

Кейт Бланшетт була відзначена у номінації “Найкраща жіноча роль у драматичному фільмі” за “Тар”, у якому вона зіграла диригента-лесбйку Лідію Тар. Їй пророкують за цю роль третій “Оскар”.

Але, як вважає “Advocate”, найбільш гейською частиною вечора стало вручення Райану Мерфі премії Керол Бернетт за “видатний внесок у розвиток телебачення на екрані та за його межами”.

Більшу частину своєї подячної промови Мерфі говорив про майстерність ЛГБТ-акторів, з якими він працював, зокрема – про Емджей Родрігес, Нісі Неш, Метта Бомера, Джеремі Поупа, а також Біллі Портера, який і вручив нагороду Мерфі.

Закінчуючи свій виступ, Мерфі присвятив свою перемогу саме цим акторам, бо вони, за його словами, уособлюють надію та прогрес.

“В Америці важко бути ЛГБТ-дитиною, – сказав Мерфі. – Вам постійно вселяють, що ви ніколи і нічого не досягнете, ви повинні приховувати своє життя, щоб жити. Але для тих дітей, які дивляться сьогодні ввечері це шоу, я пропоную Емджей , Біллі, Нісі, Метта та Джеремі як приклади можливостей”.

Додамо, що серед акторів, яких було відмічено нагородами, була також Таня з “Білого лотоса – 2″… ). А сам “Білий лотос” було названо “Кращим міні-серіалом чи телефільмом”.

Мішель Йео отримала нагороду за роль у ЛГБТ-інклюзивному фільмі “Все скрізь і одразу”. “Дім Дракона” з квір-персонажами та небінарною актрисою Еммою Д’Арсі у головній ролі став “Кращим телевізійним драматичним серіалом”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією