Біллі Портер дебютував як режисер

Біллі Портер вперше виступає як режисер. 22 липня вийшов його перший фільм “Все можливо”.

Біллі Портер — зірка мюзиклів та відкритий гей. Він є лауреатом численних премій, таких як «Тоні», «Греммі» та «Еммі». Він став відомий публіці завдяки своїй ролі в серіалі «Поза», а також за роль феї-хресної у мюзиклі «Попелюшка». Тепер він випускає фільм «Все можливо», в якому виступив як режисер.

Цей фільм розповість історію кохання старшокласниці на ім’я Келса, яка є трансгендерною дівчиною, та її однокласника Кхала. Одного разу Кхал закохується в Келсу і вирішує бути з нею, незважаючи на думку оточуючих.

Знаєте, ця історія про нормалізацію іншої людини. У нашій культурі відбувається таке: коли ми чогось не розуміємо, то дуже часто боїмося цього. І тоді наш страх перетворюється на ненависть, а ненависть — на політику. І тому ми, як художники, маємо силу змінити це. Саме через такі роботи, як ця, ми можемо показати світові, що означає бути людиною. Ми всі люди, і це найголовніше, – розповів Портер в інтерв’ю PinkNews.


Варто зазначити, що на головну роль Портер обрав Єву Рейн, яка також є транс-дівчиною. У своїй героїні Рейн побачила деякі подібності зі своїм власним шляхом, включаючи наявність матері, що підтримує, але іноді занадто опікує. Проте за словами Рейн, її шкільний досвід у передмісті Сент-Луїса був «трохи грубішим».

«Біллі Портер справді докладає зусиль, щоб у кінематографі було більше щасливих квір та транс-історій. Я не думала, що подібна роль може з’явитися у моїй кар’єрі актриси. (…) Багато моїх друзів у Нью-Йорку, які також є транс-художниками, акторами та письменниками, дивляться на цей фільм і кажуть: «Боже мій, ми робимо це. Ми розповідаємо щасливі історії». Ми всі переживаємо цей колективний момент, де нам дозволили показати нашу радість, — розповіла Єва Рейн.

Творці картини постаралися створити романтичний фільм про відносини підлітків. Проте він є важливим, оскільки ми живемо в той час, коли транс-спільнота часто піддається нападкам, чи то в законодавчому відношенні, чи в реакціях ЗМІ. Портер вважав, що зараз дуже важливо показати історію транс-підлітка, який живе звичайним життям.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією