Білий дім відкрив гарячу лінію з кризових ситуацій для ЛГБТ молоді

Прес-секретар Білого дому Карін Жан-П’єр нагадала про роботу національної кризової лінії, на яку можуть телефонувати ЛГБТ підлітки.

Після ухвалення в низці штатів законопроєктів, що забороняють надання гендерної підтримки неповнолітнім трансґендерам, адміністрація Джо Байдена заявила про роботу спеціально навчених консультантів, до яких можуть звертатися ЛГБТ діти.

“Я знаю, що ці політичні атаки можуть негативно позначатися на психічному здоров’ї людей. Тому я хочу звернутися безпосередньо до ЛГБТ-дітей: вас люблять такими, якими ви є, саме такими, якими ви є. І якщо ви відчуваєте себе пригніченими, телефонуйте за номером 988, – сказала Карін Жан-П’єр (Karine Jean-Pierre). – Телефонуйте на Національну гарячу лінію з кризових ситуацій і наберіть додатковий номер “3”, щоб поговорити з консультантом, який пройшов спеціальну підготовку з підтримки ЛГБТ-дітей”.

Жан-П’єр додала, що адміністрація Байдена з гордістю пропонує нову послугу “в ці неймовірно важкі часи для трансгендерних підлітків”.

Це був один із найгірших тижнів 2023 року з погляду ухвалення законопроєктів, спрямованих проти ЛГБТ по всій Америці“, – додала Жан-П’єр, нагадавши, що такі закони набрали чинності в Канзасі, Індіані та Айдахо.

Сенат Північної Дакоти ухвалив одразу 10 законопроектів, спрямованих проти ЛГБТ, лише за один день. Це – рекорд. Канзас став 20-м штатом, який заборонив трансгендерним дітям брати участь у шкільних спортивних змаганнях.

У 14 штатах наразі заборонено гендерно-орієнтоване медичне обслуговування неповнолітніх.

За даними “Trans Legislation Tracker”, пише “Advocate”, цьогоріч законодавці-республіканці внесли 492 законопроєкти в 47 штатах, спрямовані проти трансгендерних людей.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією