Березень – місяць обізнонасті про здоров’я бісексуалів

Березень, вже традиційно присвячують темам обізнаності про здоров’я бісексуальних людей. Про це на своїй сторінці нагадує ГО Гей-альянс Украина.

Хочемо поговорити з вами чому це важливо.

В суспільстві існує біфобія. Ми неодноразово писали про це явище і його негативний вплив на життя бісексуальних людей загалом, та здоров’я зокрема.

Так, бісексуалів та бісексуалок, як правило, “не помічають”, коли йдеться про дослідження медичної галузі в сфері діагностики та підтримки. І хоча бісексуали становлять найчисленнішу групу серед ЛГБТ спільнот, досліджень щодо бі-здоров’я значно менше ніж подобних медичних оглядів про гомосексуальних та трансгендерних чоловіків та жінок.

Стрес, пов’язаний з негативними стереотипами про бісексуальність – є одним з основних факторів, що спричиняють погіршення здоров’я. Поряд зі стереотипами бісексуали також стикаються з відсутністю підтримки з боку як гетеросексуальних, так і квір-спільнот.

Подивіться, яким чином дії або ідеологія можуть завдати шкоди спільноті бісексуалів, і застосуйте активних заходів, щоб змінити це.

Також важливо, щоб медична сфера стала більш комфортною, підтримуючою та відкритою для бісексуальних людей.

Піклуймося один про одного💛💙

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією