Белла Рамзі здійснила камінг-аут: “Я не на 100 % гетеросексуальна”

Зірка проєкту “Одні з нас” і “Гри престолів” актриса Белла Рамзі розповіла про свою сексуальність у новому інтерв’ю.

В інтерв’ю для британського Vogue 19-річна Белла Рамзі (Bella Ramsey) говорила про занепокоєння, яке вона раніше відчувала з приводу займенників, і про те, що тепер вона може міркувати про свою ідентичність набагато впевненіше.

“Коли мене називають “вони”, це для мене найправильніша форма звернення. У такому разі я найбільше відчуваю себе собою”, – сказала Рамзі, додавши: “Ви ніколи повністю не знаєте, хто ви, адже ви постійно змінюєтеся. Але я точно думаю, що люди вже зрозуміли, що я не на 100 % гетеросексуальна. Я трохи нестандартна, чи знаєте? Ось так мені подобається це формулювати”.

Пізніше в інтерв’ю Рамзі розповіла про величезну підтримку, яку вона отримала від команди творців і акторського складу “Одних з нас”. “Супервайзер з костюмів залишала в моїй костюмерній кілька різних видів спідньої білизни: звичайний ліф, бандаж, спортивний бюстгальтер. Вона говорила: “Обирай те, що сьогодні буде найзручніше”. І, врешті-решт, це завжди був бандаж. Ніхто на мене ніколи не тиснув”.

Рамзі також згадала свого партнера по зйомках Педро Паскаля, у якого, нагадаємо, є трансгендерна сестра на ім’я Люкс Паскаль. Вона сказала, що Педро завжди підтримував її на знімальному майданчику.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією