Бахрейн заборонив показ фільму Marvel «Тор: Кохання та грім» через ЛГБТ-героїв

Бахрейн приєднався до інших країн Близького Сходу, які наклали заборону на показ четвертої частини саги про супергероїв Тора, голлівудського блокбастера, 28 липня повідомила прес-служба міністерства інформації.

«Міністерство інформації прийняло рішення призупинити показ одного з фільмів у кінозалах задля збереження та захисту моральних цінностей суспільства», – йдеться у короткій заяві міністерства.

У міністерстві не уточнили назву забороненого фільму, але покази «Тор: Кохання та грім» призупинено.

У фільмі “Валькірія”, яку грає Тесса Томпсон, виражає явні романтичні почуття до іншї жіночої персонажки.

Згідно з повідомленнями місцевих ЗМІ, Кувейт також заборонив фільм, пославшись на міністерство інформації, яке пояснило це рішення сценами за участю гомосексуальних персонажів.

Останні місяці великі кінокомпанії зіткнулися з аналогічними обмеженнями в консервативному регіоні Перської затоки.

ОАЕ — єдина країна Перської затоки, яка досі показує Тора, хоча в червні там було заборонено анімаційний фільм Disney-Pixar «Світловий рік», у якому були присутні дві жінки, які цілувалися.

У квітні Саудівська Аравія вимагає вирізати «відсилання до ЛГБТК» у диснеївському «Докторі Стенджі в мультивсесвіті божевілля», який зрештою не був показаний у країні.

Тема ЛГБТ залишається строго табуйованою в країнах Перської затоки, навіть незважаючи на те, що вони прагнуть європеїзувати свій образ.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією