Багатотисячні прайди відбулися у Римі, Відні та інших містах Європи.

У містах Європи минулими вихідними пройшли прайд-паради, які вже стали традицією. Одними з найчисленніших стали ходи в Римі (Італія) та Відні (Австрія).

Як повідомляє Euronews, тисячі людей вийшли в суботу на вулиці Риму, щоб взяти участь у першому після ковидних обмежень параді Roma Pride.

Активісти ЛГБТ пройшли барвистими колонами від площі Республіки до Венеції. Деякі учасники параду висловили думку, що ЛГБТ в Італії не отримали ще всіх своїх прав і їм ще за що боротися.

Не менш масштабним, зазначає видання, був перший постковідний прайд у Відні. Учасники стартували від Ратушної площі та обійшли внутрішнє місто австрійської столиці по Кільцевій вулиці – Рінгштрасі. Учасникам пощастило із погодою. Атмосфера на параді нагадувала святкову, а в чомусь навіть карнавальну.

У столиці Косово Пріштіні, спірній території між Косово та Сербією, прайд пройшов у четвер, 9 червня. Як повідомляє “Regnum” з посиланням на албанське агентство новин Telegrafi, у прайді брав участь посол США в Косово Джеффрі Ховеньєр, голова парламентської фракції правлячої партії Косово “Рух за самовизначення” Мімоза Кусарі-Ліля, заступник голови Демократичної партії Косово Влера Читаку колишня президент Атіфете Ях’яга.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією