Американський бейсболіст Соломон Бейтс здійснив камінг-аут

Професійний бейсболіст Соломон Бейтс зізнався, що він гей. Гравець заявив, що своїм кроком хоче відкрити двері для інших спортсменів-геїв.

25-річний пітчер Соломон Бейтс (Solomon Bates) розповів про свою гомосексуальність у соціальних мережах. В інтерв’ю “Advocate” він наголосив, що зробив це, щоб показати: геям є місце у спорті.

“Я відчуваю, що нам потрібно, щоб якомога більше геїв виходили з шафи, але тільки якщо у них є сили, – сказав Бейтс. – Мені знадобилося чимало часу, щоб пройти через багато чого і, нарешті, прийняти себе і зробити те, що я зробив. Я вийшов, тому що мені здається, що для цього зараз найкращий час…”

“Я все ще збираюся відкрити двері для таких спортсменів-геїв, як я… І прагнутиму стати одним з найкращих у спорті, щоб зробити це”, – написав Бейтс.

Соломон Бейтс лише третій бейсболіст, який зізнався в гомосексуальності. Аутфілдер Девід Денсон оголосив себе геєм у 2015 і пішов зі спорту у 2017 році. У вересні 2021 року Брайн Рубі став першим відкритим геєм у професійному бейсболі США.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією