Американське «Шоу Еллен Дедженерес» завершилося через 19 років в ефірі

Гостями останнього випуску стали Дженніфер Еністон, Пінк та Біллі Айліш.

У США вийшов фінальний випуск “Шоу Еллен Дедженерес”. Як повідомляє The Guardian, він завершив історію, яка виходила в ефір упродовж 19 років.

Гостями останнього випуску стали Біллі Айліш, Пінк та Дженніфер Еністон. Остання була гостею Дедженереса 20 разів, включаючи дебютний епізод шоу.

Як повідомляє Variety, у фінальному епізоді Дедженерес, яка зробила камінг-аут ще в 1997 році, виголосила промову про те, як за цей час змінилося ставлення до ЛГБТ-спільноти.

«[Коли шоу запустили в ефір] ми не могли казати слово «гей». Я не могла сказати «ми», бо це передбачало, що я з кимось. Звичайно, я не могла сказати «дружина», тому що ЛГБТ-людям було заборонено одружуватися. 25 років тому вони скасували мій ситком, тому що вони не хотіли, щоб лесбіянка з’являлася у прайм-тайм раз на тиждень. Я сказала: «Добре, тоді я з’являтимуся вдень кожен день. Як щодо цього?», – заявила ведуча.

The Guardian зазначає, що, незважаючи на те, що завершення «Шоу Еллен Дедженерес», поза сумнівом, залишить величезну дірку у сфері денних телевізійних шоу США, сама ведуча завершує цю частину своєї кар’єри з неоднозначною репутацією. Вона є блискучим коміком, кар’єра якого злетіла після камінгауту. Дедженерес також є загальновизнаною королевою денних шоу США. Але, з іншого боку, довкола шоу вибухнув скандал, оскільки колишні співробітники звинувачували Дедженерес у створенні токсичної робочої атмосфери.

Незважаючи на те, що сама ведуча публічно вибачилася та пообіцяла змінити корпоративну культуру, збитків її репутації було завдано. На тлі жахливих рейтингів шоу Дедженерес оголосила, що нинішній сезон стане останнім.

“Шоу Еллен Дедженерес” виходило з вересня 2003 року. Його гостями ставало багато знаменитостей. Шоу отримало понад 60 телевізійних премій «Еммі».

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією