Актриси Еббі Джейкобсон і Джоді Бальфур оголосили про заручини

Американська комедіантка, сценаристка, актриса та ілюстраторка Еббі Джейкобсон та її подруга актриса Джоді Бальфур офіційно заручені.

38-річна Еббі Джейкобсон (Abbi Jacobson), відома за серіалом “Брід Сіті”, підтвердила цю новину People на недавньому показі, присвяченому 30-річчю оригінального фільму “Їх власна ліга”, покладеного в основу ремейку за участю Джейкобсон який виходить на Prime Video.

Д’Арсі Карден, давня подруга Джейкобсон, а також її колега по серіалу сказала: “Це сталося. Це так здорово. Ми такі щасливі. Ми любимо Джоді”.

“Еббі заручено! Еббі заручено! Еббі заручено! – радіє Шанте Адамс з “Їхньої власної ліги”. – Нам доводилося приховувати це… Ні, я жартую”.

Наприкінці минулого тижня заручена пара вперше пройшла разом червоною доріжкою в Лос-Анджелесі на прем’єрі серіалу “Їхня власна ліга”.

Нагадаємо, минулої осені Джейкобсон у соціальних мережах розповіла, що вона та 35-річна Бальфур разом вже рік. “Один рік із цією неймовірною людиною. Не знаю, за що мені так щастить”, – написала Джейкобсон у своєму посту, показавши, як вона цілує Джоді Бальфур (Jodi Balfour) у щоку.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією