Акторка Лаверн Кокс стала прототипом трансгендерної ляльки Барбі

За словами Кокс, поява такої Барбі — велика перемога ЛГБТ-спільноти.

50-річна американська акторка, продюсерка й ЛГБТ-активістка Лаверн Кокс, яка прославилася роллю Софії Бурсет у серіалі Netflix “Помаранчевий — хіт сезону”, стала прототипом першої трансгендерної ляльки Барбі, створеною компанією Mattel, повідомляє Page Six.

“Я не можу дочекатися, коли фанати знайдуть мою ляльку на полицях і матимуть можливість додати до своєї колекції ляльку Барбі, створену на зразок трансгендера”, — заявила вона журналістам. За її словами, це був “сюрреалістичний досвід”.

Вона додала, що лялька є “великою перемогою для ЛГБТ-спільноти. Кокс стверджує, що трансгендерна лялька — це “надія і можливість” для трансгендерних людей на рік, коли “понад 250 законодавчих актів проти трансгендерів було ухвалено законодавчими зборами штатів по всій країні”.

“У цьому середовищі, де транс-діти зазнають нападок, це також може бути святкуванням трансгендерності, а також простором для них, щоб мріяти, розуміти та нагадувати, що трансгендери прекрасні”, — наголосила вона.

Кокс брала активну участь у розробці дизайну ляльки, зокрема, радила зробити її “більш афроамериканкою”.

Акторка зізналася, що її мати забороняла їй грати з ляльками Барбі, бо вона була хлопчиком, і та не хотіла, щоб син захоплювався подібними іграми. Після того, як Кокс виповнилося 30 років, її мати нарешті змогла прийняти ідентичність Лаверн і з тих пір на кожне Різдво дарує їй ляльку Барбі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією