Актор Ноа Шнапп заявив, що на його персонажа може чекати камінг-аут в останньому сезоні “Дуже дивних справ”

Актор Ноа Шнапп, який виконує роль Вілла Байєрса в серіалі “Дуже дивні справи”, розповів The Variety про акценти сюжету 5-го сезону.

“Братам Дафферам (сценаристам шоу) ще багато треба зробити. Я дзвонив їм пару тижнів тому і питав, як вони збираються вирішувати питання з сексуальністю Вілла, його зв’язком з Виворотом і всім іншим. Вони працюють над цим і вже знають, до чого прийдуть. Очевидно, ми хочемо побачити камінг-аут мого персонажа в останньому сезоні”, – сказав Шнапп.

За словами Шнаппа, якщо в першому сезоні творці лише натякали на гомосексуальність, то в четвертому вже стало зрозуміло, що Вілл по-справжньому любить свого друга Майка. “Я просто грав персонажа, який любить свого кращого друга. Він намагається зрозуміти, чи приймуть його любов і орієнтацію інші чи ні, почувається неправильним. Напевно, саме тому до мене часто підходять люди зі словами, що сильно співпереживають Віллу – він справжній“, – додав Шнапп.

Серіал “Дуже дивні справи” вперше вийшов у липні 2016 року на Netflix та став міжнародним хітом. 1 липня 2022 року вийшли фінальні епізоди четвертого сезону шоу “Дуже дивні справи”, тривалість яких склала майже чотири години.

Джерело

Сподобалось? Знайди секунду, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією