Актор і модель Макс Емерсон попросив руки свого коханого

Американський актор, модель, письменник, режисер і ютубер Макс Емерсон освідчився своєму коханому – колишньому офіцеру армії США Андресу Каміло Ернандесу. Той сказав – “Так!”

34-річний Макс Емерсон (Max Emerson), один із найвідоміших гей-інфлюенсерів Instagram, попросив руки свого коханого Андреса Каміло Ернандеса (Andres Camilo Hernandez) під час вечірки OASIS, найбільшої літньої коктейльної ЛГБТК+ вечірки у Нью-Йорку, що проводиться з благодійними цілями.

Макс Емерсон став на коліна перед своїм хлопцем на очах у сотень присутніх, щоб освідчитися Андресу, який ледь стримував сльози.

Він сказав – так! Моє серце переповнене вдячністю…” – написав Емерсон у соцмережах, вказавши на ювелірний бренд “John Hardy”, який надав каблучки для заручин. “John Hardy” також пожертвував 10 000 доларів Центру Алі Форні, розташованому в Нью-Йорку найбільшому громадському ЛГБТ-проекту. Він допомагає бездомній ЛГБТ-молоді з 2002 року.

“Наше кохання було одночасно подорожжю і домом. Ми з нетерпінням чекаємо продовження цієї любові та свята разом із нашими друзями та родиною…” – написав Андрес Каміло Ернандес у соцмережах.

Молодий чоловік народився в Колумбії, він – син іммігрантів, який відслужив в армії США, і довгий час приховував свою гомосексуальність.

Молоді люди зустрічаються з червня 2016 року. Через 7 років вони вирішили одружитися. Вітаємо!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією