Актор Еліот Пейдж закликав не називати квір-фільми нішевими

А також сказав, що прагне боротися з неправильним висвітленням і розумінням життя трансгендерних людей

Актор Еліот Пейдж заперечив твердження про те, що квір-фільми належать до нішевого кіно. Про це пише Variety, передає wonderzine.

Пейдж виступив на лондонському фестивалі ЛГБТК+ кіно BFI Flare. Там він наголосив, що 30% молодих людей ідентифікують себе як частина ЛГБТК+ спільноти.

«Тож вибачте, але це не нішеве кіно», – заявив актор.

Також Пейдж в інтерв’ю для PinkNews розповів, що прагне боротися з неправильним висвітленням і розумінням життя трансгендерних людей. Сам актор нещодавно знявся в головній ролі в драматичному фільмі «Поруч із тобою» (Close To You). Над стрічкою він працював із режисером Домініком Севіджем. Це історія про трансчоловіка Сема, який уперше з початку трансгендерного переходу відвідує свою родину – і це обертається для всіх випробуванням.

Пейдж в інтерв’ю порушив тему емоційної дистанції, яка може існувати в родинах деяких квір-людей.

«У Сема є батьки, які приймають його трансгендерність і мають найкращі наміри, але вони не бачать Сема по-справжньому. Те, як його сім’я взаємодіє з ним, намагаючись зробити все можливе, але не зовсім розуміючи його, нюанси цих моментів, сподіваємось, знайдуть відгук особливо серед транс- і квір-людей», – сказав актор.

Пейдж сподівається, що стрічка покаже, який вплив на ЛГБТК+ людей можуть мати негативні взаємодії, як-от недоречні коментарі, жарти або нерозуміння.

Актор також розповів про стосунки з власною мамою й дав кілька порад квір-людям, які хочуть отримати більше розуміння від родини.

«Я надсилав їй матеріали, статті [про трансгендерність]. Тож я думаю, що головне – ділитися правильною інформацією, адже існує нескінченна брехня про наше життя, про наше здоров’я, про те, ким ми є… Це те, що я вважаю дуже, дуже корисним: ділитися правильною інформацією, щоб допомогти підвищувати обізнаність людей, нехай то стаття або мемуари транслюдини», – наголосив актор.

Еліот Пейдж зробив камінг-аут у 2020 році. У червні 2023 року він випустив мемуари Pageboy, у яких описує свої стосунки з тілом, трансгендерний перехід, пережиті гомофобні утиски, а також порушує питання ментального здоров’я, романтичних стосунків, кохання й сексу.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар