Адам Ламберт проти інтернет-тролів: “Ми не дамо гомофобам нас знищити!”

Поп-зірка Адам Ламберт виступив на захист свого хлопця Олівера Глізе, який став жертвою гомофобних коментарів у Instagram.

Після того як 41-річний Адам Ламберт (Adam Lambert) опублікував фото зі своїм партнером, інтернет-тролі обрушилися на нього з образами, атакуючи зовнішній вигляд Глізе. Ламберт не став мовчати. У відповідь він розмістив довгий сторіс, давши різку відповідь гомофобам.

“Олі та я весело провели вечір, – почав він. – Приємно бачити підтримку в коментарях. Але також було дивно зустрітися з відвертою гомофобією та невіглаством людей. Олі ідентифікує себе як “він”. У нього чудовий стиль, він не бажає відповідати суспільним нормам у виборі одягу… Він красивий, сміливий і зухвалий. Він лідер… Це одна з багатьох речей, які я в ньому люблю!”

“Ми дуже щасливі разом, – продовжив Ламберт, – і якщо це не подобається ненависникам, нам все одно! Станьте дорослішими і спробуйте навчитися терпимості…”

Олівер Глізе (Oliver Gliese) також не промовчав.

“Давайте прямо скажемо, наскільки деякі люди огидні… – написав 28-річний Глізе. – А тепер ми можемо поставити собі запитання, чому люди, які перебувають на видноті, закінчують життя самогубством, приймають антидепресанти, страждають від низької самооцінки тощо. Доброта нікого не вбила!”

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Adam Lambert Daily (@adaml_daily)

Адам Ламберт і Олівер Глізе не розлучаються відтоді, як уперше оголосили про свої стосунки 2021 року, нагадує “Advocate”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією