31 посольство у спільній заяві підтримало “Молдова Прайд” та Марш солідарності

У Молдові представництва одразу 31 країни виступили із спільною заявою підтримки та солідарності з ЛГБТІ-спільнотою напередодні “Молдова Прайду” та Маршу солідарності.

З 15 по 19 червня у Кишиневі пройде 21-й ЛГБТІ-фестиваль “Молдова Прайд”, у тому числі Марш солідарності, з метою популяризації та відзначення рівності для всіх.

“З цієї нагоди хочемо висловити нашу підтримку та солідарність із ЛГБТІ-спільнотою в Республіці Молдова. Сподіваємося, що основний посил “Молдова Прайд” буде почутий голосно і ясно: кожен повинен мати можливість і свободу бути самим собою, незалежно від того, ким є чи кого любити”, – йдеться у спільній заяві представництв іноземних держав.

Заява була присвячена 17 травня, Міжнародному дню боротьби з гомофобією, трансфобією та біфобією.

“Кожна держава зобов’язана захищати свій народ від насильства та дискримінації та забезпечувати повне та рівне дотримання прав людини, незалежно від сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності або самовираження, статевих характеристик. …Ми підтверджуємо наше зобов’язання поважати, заохочувати та захищати права людини та основні свободи всіх людей, включаючи право на недискримінацію та право на мирні збори. Ми також визнаємо, що терпимість та повага до різноманітності є основними у відкритих демократичних суспільствах”, – заявляють автори звернення.

Серед них – посольства Австрії, Бельгії, Болгарії, Німеччини, Греції, Данії, Ізраїлю, Ірландії, Іспанії, Італії, Канади, Кіпру, Латвії, Литви, Нідерландів, Норвегії, Португалії, Північної Македонії, Словенії, Сполученого Королівства, Сполучених Штатів Америки, України, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чеської Республіки, Швеції, Естонії та Японії.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Поділись публікацією