Звіт роботи Національного ЧСЧ-консорціума з кінця лютого 2022

Попри війну, наші прихистки для ЛГБТІК та їх рідних продовжують працювати і масштабувати свою діяльність на нові регіони!

Зокрема, з початку повномасштабного вторгнення рф на територію України, вже більш ніж 100 ЛГБТІК та членів їх сімей стали гостями наших прихистків. Але окрім допомоги із переселенням, ми також надаємо цільову фінансову допомогу спільноті. Вона включає у себе фінанси на релокацію, продуктові та гігієнічні набори, закупку необхідних медикаментів, та ін.

Маєте потребу у прихистку або у фінансовій допомозі? Заповнюйте анкету за посиланням: https://bit.ly/shelter_for_lgbtq_UKRAINE

У цифрах, допомогу отримали більш ніж 230 осіб:

  • 80 у Львові
  • 40 у Дніпрі
  • 25 у Полтаві
  • 15 у Києві
  • 15 у Харкові
  • 13 у Рівному

Більш ніж 40 у інших регіонах України.

Окрім цього, з початку війни було надано більш ніж 50 індивідуальних психологічних консультацій для ЛГБТІК та ВПО, було проведено три групи психологічної підтримки на базі прихистку у місті Чернівці.

Додатково, ми не зупиняли свою ВІЛ-сервісну діяльність, і продовжуємо надавати послуги з консультування, тестування на ВІЛ та ІПСШ, та надаємо допомогу у отриманні доконтактної профілактики ВІЛ (PrEP). Наші пункти тестування наразі діють у містах: Київ, Дніпро, Чернівці, Львів та Харків.

Робота прихистків в містах Києві, Дніпрі та Чернівцях проводиться силами Alliance.Global за підтримки «100% життя» – Мережа ЛЖВ, OutRight Action International, Coalition PLUS, Aidsfonds, UNAIDS, KyivPride, Jacob Dinneen, інших донорів та за рахунок приватних пожертв.

Велике спасибі Hornet, Lambda Warszawa, Queer.pl та іншим колегам за технічну підтримку, що надається ними!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією