Звіт про роботу ГО “Ти не один”

Півроку війни, це вже шість місяців нашої вдячності. Людям, що звертаються до нас, не даючи забути про сенс людського існування – про допомогу ближнім, що опинилися в біді. Донорам, що роблять всю нашу діяльність можливою – за рятування в прямому сенсі тисяч життів українських ЛГБТ-людей. І навіть ворогам – за наочний антиприклад, демонстрацію того світу, в який ми вже ніколи і нізащо не повернемося.

Протягом цього надзвичайно складного періоду, більш ніж 3500 ЛГБТ-людей та їх родини з дітьми отримали допомогу від “Ти не один”: гроші на базові продукти, одяг, предмети гігієни, ліки, оренду помешкання та комунальні.

Кілька сотень осіб, зокрема ЛБ-жінок, в т.ч. сімей з дітьми, евакуйовано в більш безпечні регіони України та за кордон за нашої активної підтримки. За останні два місяці, з долученням до нашої команди психолога, всього за психологічною допомогою звернулося 36 людей, проведено 130 консультацій, 1 марафон та 1 вебінар. На жаль, війна триватиме ще невідомо як довго, і ми нарощуємо темпи та масштаб нашої діяльності. До нашої команди приєдналось кілька нових людей, і ми невдовзі познайомимо Вас з ними

Якщо Ви потребуєте матеріальної чи психологічної допомоги, або будь-яких інших консультацій та підтримки, що стосуються життя ЛГБТ в нестерпних умовах війни, звертайтесь до нас. Переходьте на наш міні-сайт https://shor.by/youarenotalone , заповнюйте відповідну форму, з Вами невдовзі зв’яжуться! Для нас найвище задоволення, наочно демонструвати кожному та кожній – Ти не один!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією