Журнал Inker випустив комікс про історію кохання військового-гея

Журнал соціального коміксу Inker опублікував графічну історію «Зцілення коханням» про військового з ЛГБТ-спільноти. Цей репортаж став частиною шостого випуску журналу «Кохання на війні».

«Мальопис дає реалістичну картину того, з чим стикаються військові з ЛГБТ-спільноти у сучасній українській армії», – пише команда видання.

Головний герой коміксу – солдат контрактної служби, який у перші дні повномасштабного вторгнення втрачає коханого. 

«Наступні кілька місяців для військового проходять не тільки у боротьбі з ворогом, але і з глибокою депресією. Ситуація погіршується тим, що він не може поділитися своїм горем із побратимами, які нічого не знають про його гомосексуальність. Усі ці переживання погіршують психоемоційний стан військового, тож він потрапляє до реабілітаційного центру. І саме тут доля дає йому новий шанс стати щасливим», – ідеться в описі коміксу.

Комікс можна прочитати на сайті Inker, а також у соцмережах проєкту – в Instagram, Facebook та Twitter.

Inker – журнал соціального коміксу, що почав виходити в листопаді 2021 року. Від початку повномасштабного вторгнення журнал висвітлює історії, пов’язані з війною. Так, уже вийшли комікси про 15-річного українського школяра, який допоміг ЗСУ знешкодити близько 100 одиниць ворожої техніки; про волонтера-водія, який 100 днів пробув у полоні в Оленівці; а також серія коміксів про оборону «Азовсталі».

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією