Життя квір-спільноти під час війни: UKRAINEPRIDE опублікували соціальний ролик

Відео розповідає реальні історії військових, медиків та волонтерів, ЛГБТІК-людей, які зараз активно захищають Україну. Його створила організація UKRAINEPRIDE за підтримки Taimi, найбільшого американського ЛГБТІК-додатку для знайомств.

Презентуючи проєкт, команда UKRAINEPRIDE згадала минулорічну акцію “Рейвах Прайд”, яка проходила під Офісом Президента. Тоді організатори хотіли привернути увагу до безпеки ЛГБТК+ в Україні та підняти питання поліцейського свавілля щодо представників спільноти. Акція мала стати щорічною подією, однак у 2022-му її проведення виявилося неможливим через повномасштабний наступ військ РФ.

“Зараз, під час Місяця Прайду, коли весь світ бореться за права ЛГБТІК-людей, в Україні представники спільноти борються за своє життя, свою землю та демократичні цінності. Українське суспільство повинно мати можливість розвиватися у себе вдома без будь-якого авторитарного впливу та нав’язування цінностей іншими країнами. Саме тому сьогодні ми маємо об’єднатися та підвищити міжнародну обізнаність про те, наскільки руйнівним може бути вплив цієї війни на ЛГБТІК-людей”, — говорить директорка з комунікацій Taimi Яна Андьол.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією