Запит на допомогу від Війскових ЛГБТ

Привіт усім!

Ми – військові ЛГБТ+, домагаємося рівноправ’я для нашої спільноти, права на шлюб та повноцінну сім’ю. Наша ГО була створена ще у 2018 році, щоб бути видимими та протидіяти дискримінації.

❗Ми – не окремий батальйон. Наші учасники та учасниці живуть і служать у різних частинах та різних містах України. Серед нас є снайперики, танкістики, льотчикиці, розвідникиці і військові медики… І ми усі тримаємо зв’язок у таємних чатах, щоб підтримувати одне-одного, а зараз іще й координуватися під час воєнних дій. Наші ранки починаються з перекличок побратимів. ?Наші дні проходять у тривозі, якщо хтось із них довго не відповідає.

?Зараз ми, як і інші військові, тримаємо позиції, роззосереджені на гарячих точках, чергуємо в окопах і, на жаль, помираємо під обстрілами ворожих військ…

?Ми маємо непереборне бажання перемогти, щоб побачитися з рідними та коханими. 6 пар наших хлопців та дівчат заручилися з настанням війни. Їх освідчення ви можете переглянути у наших попередніх постах.

?‍?‍?З першого дня війни ми, спільно з KyivPride , Rizni.Rivni  UkrainePride  та іншими суміжними тематичними організаціями, проводили збір коштів для допомоги військовим, біженцям та усім, хто потребував термінової допомоги. І ви відгукнулися і дуже допомогли! Щиро вдячні за кожен переказ. Але війна триває і  ми продовжуємо просити про будь-яку допомогу.

❓Що ви можете зробити:

✅ Переказати кошти на зручний для вас рахунок

✅ Розказати про нашу організацію та ситуацію в Україні у себе на сторінці

  Поширювати наші дописи і сторіси

✅ Розповідати онлайн і офлайн про нас не байдужим друзям та знайомим

✅ Поширювати рахунки для донатів серед друзів та у робочих чатах

Отже коротко і по суті.

Наші нагальні потреби:

✅кровоспинні турнікети

✅якісні рації

✅дрони та тепловізори.

Київська область майже вся звільнена, та залишилися міста та села, які треба ще досліджувати. Серед нас є сапери, які ризикуючи собою, розміновують звільнені території, та дроноводи. Їх потрібно забезпечити необхідним для роботи.

?Турнікети потрібні усім, хто знаходиться в зоні бойових дій. Турнікет – це кровоспинний джгут, який допомагає швидко та ефективно зупинити кровотечу.

?Для того, щоб джгутів не довелося використовувати – потрібні дрони і бажано з тепловізорами. Знання про розташування, кількість та позиції ворога дозволяють вести боротьбу без втрат, або мінімізувати їх.

?Рації потрібні марки Motorola, тоді перехват розмови наших захисників не буде можливий.

Наразі забезпечуємо військову частину, яка знаходиться на передовій, двопаливними генераторами, бо прийшов такий запит.

Також допомагаємо бійцям та бійчиням нашої спільноти. Забезпечуємо у першу чергу тих, хто на передовій.

?MONOBANK Насті Конфедерат –

5375414125915800

? PayPal – bbriana.wood@gmail.com

❤️?️‍?Наша ГО обіймає усіх котиків і киць, які задонатили нам будь-яку суму, усіх, хто активно лайкає та шерить наші пости та підтримує добрим словом у коментарях. Обійми усім, хто їх зараз потребує?

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією