«За дикі й ганебні висловлювання». Олексій Арестович став переможцем антипремії Сексист року

Науково-популярний ресурс про гендерні питання Гендер у деталях оголосив переможця антипремії Сексист року.

У Гендер у деталях проаналізували всі випадки проявів сексизму у 2022 році й обрали тих, хто «зганьбився зі своїм печерним сексизмом найбільше».

Перше місце в рейтнигу посів колишній радник офісу президента, політичний діяч, а зараз блогер Олексій Арестович. Як зазначив у соцмережах ресурс про гендерні питання, він «цього року пробіг марафон по диких та ганебних висловлюваннях. Серед найбільш яскравих прикладів історія, як «він образився на активіст (ок) та почав їх обзивати у своїх соцмережах і про те, як ляпнув, що гомосексуальність — це девіація».

На другому місці опинився блогер і чорний політтехнолог Володимир Петров. Як зазначає ресурс, він відзначився негативом у бік жінок, феменісток і обливанням брудом дівчат з YouTube-проєкту Палає.

Третє місце віддали журналісткам 5 каналу за календар з оголеними журналістками, що викликав неоднозначну реакцію в Мережі.

Четверте місце — за гуртом Kalush та репером Skofka, які у своїй пісні Батьківщина «використали дуже дивний сексистський рядок, за який потім вибачалися та намагалися щось пояснити».

П’яте місце зайняв колишній генеральний директор Yakaboo Іван Богдан, який сказав, «що жінки купують книжки на гроші своїх чоловіків, а після цього звільнився».

«Сподіваємося, що до „героїв“ дійде, що сексизм — це не те ж саме, що сексуальність. І вихвалятися ним соромно й ницо», — зазначили автори антипремії.

Постери до антипремії намалював український художник-ілюстратор Олександр Грехов.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією