Хветкевич відповів на закиди, що використав Огневич, коли йшов на “Холостячку”

Днями Андрій одружився зі своїм бойфрендом, а на весіллі була присутня співачка.

Український підприємець та фрідайвер Андрій Хветкевич у 2021 році брав участь у романтичному реаліті “Холостяк-2”, де боровся за серце співачки Злати Огневич. Однак у 2022 році чоловік зробив камінг-аут та розсекретив свого коханого, колумбійця Феліпе. Днями кохані зіграли весілля у Мексиці, де була і Злата. В інтерв’ю Олицькій чоловік відповів на закиди, що скористався Огневич.

На “Холостячці” Хветкевич не розкривав подробиці, що до проекту був у стосунках із чоловіком. Однак після розлучення зважився на шоу. За словами Андрія, він йшов із чистими намірами.

“Я не говоритиму, що я ідеальний. Я не хотів прямо використовувати, мені насамперед було цікаво побувати на телебаченні, було цікаво, як все це знімається. Чи є насправді там емоції, чи маю шанси бути зі Златою,” – відповів Хветкевич.

Чоловік заперечує, що йшов на шоу, щоб використати Огневич, а лише хотів подивитися, чи відчути атмосферу, коли завжди камери.

“Це було цікавим для мене досвідом – подивитися, можу чи не можу бути там. Злата мені подобалася і коли я ще спілкувався з СТБ, я ще не знав, хто буде конкретно, я сказав їм: “Ви мені скажіть, хто буде, тоді я вирішу, приїжджати мені чи ні”. І сказали, що буде Злата, – я точно вирішив, що їду. Вона класна, красива”, – висловився бізнесмен.

Хветкевич відчував романтичні почуття до Злати, але до кінця його перебування в шоу усвідомлював, що майбутнього вони не мають.

“Використовував я Злату чи ні, не знаю, бо емоції, почуття у мене виникли у проекті. Вони були справжніми, не можу сказати, що я вдавався. Але вже ближче до кінця мого перебування на шоу, я розумів, що у нас із Златою нічого не вийде. У нас був із Златою коннект. Мені теж це подобалося,” – додав Андрій.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією