ХарківПрайд 2023. Гуртуємося заради Перемоги

з 23 серпня по 02 вересня у міському просторі Харкова вп’яте відбудеться ХарківПрайд 2023. Цього року програма сповнена корисних для міста подій.

Протягом 12 днів ЛГБТК+спільнота Харкова ділитиметься з усіма охочими своїми знаннями, можливостями, ресурсами. Зокрема, буде організовано збір коштів на потреби військових, які тримають позиції на сході України та оголошена програма безкоштовної психологічної підтримки для близьких військових.

“Одне з найбільш розповсюджених дорікань, яке ми чули у свою адресу: “ЛГБТ турбуються лише про себе”. Так, цільова авдиторія нашої організації – жінки та ЛГБТК+спільнота, і ми дбали про них щосили 15 років, і продовжимо це робити. Проте ми накопичили вже певні знання, експертизу, контакти, тож хочемо скористатися нагодою і поділитися нашими ресурсами з Харківською громадою – впевнені, спільнота із нами!” – зазначає Анна Шаригіна, спікерка ХарківПрайд2023, програмна директорка ГО “ХЖО “Сфера”

Програма ХарківПрайд2023:

23 серпня – Занадто сіре. Занадто кольорове. Флешмоб до Дня Харкова;

24 серпня – Це і твоє місто також. Подарунок ВПО від ХарківПрайду;

25 серпня – День, коли всі можуть одружитись.Перформанс;

26 серпня – Єдині як ніколи. Благодійний фестиваль;

27 серпня – Веселковий велотрек;

30 серпня – Знай свої права, людино. Квест із подарунками;

01 вересня – Вона більше не вийде на марш. Фотосушка про загиблу волонтерку ХарківПрайд;

01 вересня – Плакатна майстерня;

02 вересня – Марш ХарківПрайд2023. Невидимі фігури.

Прайд буде побудовано традиційно – протягом тижня відбуватимуться події і насамкінець у просторі міста пройде марш.

“Ми маємо досвід організації прайд-подій, зокрема, під час повномасштабного вторгнення. Минулорічний Метро Марш ХарківПрайд пройшов безпечно і мав багато підтримки від українського суспільства та наших іноземних колежанок та партнерів. Це додає нам впевненості у тому, що у співпраці з поліцією та міською владою цього року ми також зробимо ХарківПрайд видимим і безпечним”, – говорить Станіслава Петлиця, координаторка волонтерства ХарківПрайд.

Одночасно з подіями ХарківПрайд оголосить збір, усі кошти від якого будуть передані у Благодійний Фонд “Волонтерська” на потреби військових, які боронять схід України. Крім цього, близькі військових матимуть можливість отримати психологічні консультації за рахунок ГО “ХЖО Сфера”.

Як долучитися до активності онлайн та перевести гроші, люди зможуть дізнатися на сторінках Харківпрайду в Instagram та Facebook.

ХарківПрайд — наймасштабніша на сході України ЛГБТК+подія, яка цього року пройде під гаслом «Гуртуємося заради Перемоги». Мета ХарківПрайд2023 – підсилити залучення ЛГБТК+людей та наших союзниць до боротьби за перемогу України; поділитися із громадою міста знаннями, контактами, ресурсами, які наразі має ЛГБТК+спільнота.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією