Виставка “Рідні” знову в Києві

Про це у соцмережах сповіщує КиївПрайд.

Завітайте в Portum Club з 30 листопада по 2 грудня, щоб побачити історії ЛГБТІК+ військових та їхніх коханих і поговорити про важливість прийняття законопроекту про цивільні партнерства в Україні. Авторка проекту Ольга Оніпко розповіла історію своєї родини і зібрала ще чотири квір-пари, що прагнуть не тільки захищати нашу державу на фронті, але і боротися за свої права.

Серед героїв та героїнь виставки – військові, які служать уже багато років, і багато років перебувають в стосунках, не маючи можливості зареєструвати їх на рівні з іншими. Партнери та партнерки ЛГБТІК+ військових через це позбавлені базових прав, які доступні одруженим парам: відвідувати поранених рідних в лікарні, забрати і поховати тіло коханої людини, успадкувати майно і піклуватися про спільних дітей, отримати компенсацію від держави і будь-які соціальні гарантії тощо. Одне з питань, яке ми задавали їм на інтерв’ю, звучало так “Якби ви могли поговорити з депутатами та депутатками, що будуть голосувати за закон про цивільні партнерства, що б ви їм сказали?

Військовий Влад (він/його), чий партнер теж служить, сказав би:

“Ми маємо такі самі права як і гетеросексуальні пари. Ми маємо право будувати свою сім’ю. І нехай не говорять про так звані традиційні сім’ї – в гетеро парах дуже багато є поганого, жорстоких вчинків, насильства над дітьми та дружинами. Скільки дітей зараз в інтернатах, інші ходять жебракують, просто покинуті батьками. Це не є цінності. І нехай не прикриваються ними”.

“Головне для мене – мати можливість в Україні одружитися. За це буду боротися і після перемоги. Цивільні партнерства для мене – це захист моєї родини, моєї коханої людини. Я хочу, щоб вона не хвилювалася про будь-які юридичні моменти, якщо зі мною щось станеться”, – додали б Джул (вони/їх).

Відкриття виставки – 30 листопада о 16:00. Чекаємо на вас!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар