Відгуки учасників та учасниць програми «Почати спочатку» від Точка опори ЮА

Точка опори ЮА  оприлюднила відгуки учасників та учасниць програми «Почати спочатку», які пройшли чи ще проходять навчання IT-англійської в Solid English School.

Кожен відгук — це частина унікальної історії про те, що людина цінує в навчанні найбільше, а також історії про віру в себе, бажання розвиватись та бути готовими до змін. А після завершення курсу кожен відгук перетворюється на новий етап у житті, наповнений можливостями та перспективами.

Долучайтесь і ви до спільноти «початиспочатківців». Ми будемо раді почути про ваш досвід навчання та про вашу історію змін!

Нагадаємо, що мета програми «Почати спочатку» — допомогти ЛҐБТКІ+ людям та союзникам і союзницям, які постраждали внаслідок війни росії проти України і втратили роботу. Під час консультацій з кар’єрним радником ви зможете визначити свою мотивацію та вибрати напрямки кар’єрного розвитку, що відповідають вашим побажанням. Далі ви матимете можливість пройти курс англійської мови в Solid English School або отримати/покращити свої ті чи інші професійні навички.

І ми вдячні Solid English School, які від початку повномасштабного вторгнення стали партнерами та підтримкою для «Точка опори ЮА» в програмі «Почати спочатку» 😉

Набір на програму триває. Зареєструватись можна тут: https://bit.ly/3YYDCub

Ця можливість доступна за підтримки організації Choose Love.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар