«Видавництво» випустить українською «Посібник лесбійки в католицькій школі»

Українське видавництво «Видавництво», яке спеціалізується на ліцензійних коміксах, взялося за художню літературу. Першою книжкою нової серії стане «Посібник лесбійки в католицькій школі» Сонори Реєс, присвячений радощам і прикрощам життя без брехні собі.

Книжка має побачити світ наприкінці 2023 року.

«Шістнадцятирічна Ямілет Флорес воліє бути відомою своїми вбивчими стрілками для очей, а не тим, що вона майже єдина мексиканка у своїй новій, переважно білій, дуже багатій католицькій школі. Але принаймні тут ніхто не знає, що вона лесбійка, і Ямі не збирається це міняти», — розповіли у видавництві про нову книжку.

Балансуючи між темами виставлення кордонів та самосприйняття, комедійними та романтичними тропами, ця книжка є обов’язковою до прочитання підліткам, які дорослішають і знаходять себе.

Несподіваний янг-едалт дебютантки Сонори Реєс здобув за останній рік десяток важливих нагород, зокрема Премію Волтера Діна Маєрса (Книжка для підлітків), Премію імені Вільяма Морріса, Премію імені Пури Белпре (Автор для підлітків), а також був обраний найкращою прозою для молоді за версією сайту Goodreads 2022 року та здобув Національну книжкову премію США – 2022 (Література для дітей та юнацтва).

Джерело

 

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією