Ведучим Саміту перших леді та джентльменів у Києві буде британець Стівен Фрай

Британський актор, телеведучий, письменник, відкритий гей і борець за права людей Стівен Фрай стане ведучим Третього Саміту перших леді та джентльменів, який відбудеться у Києві цього тижня.

Про це повідомили організатори Саміту.

«Людина, мозок котрої офіційно визнано надбанням Великої Британії. Він постійно підтримує Україну у її боротьбі за існування та незалежність, про що яскраво свідчать його інтерв’ю з гостями. А окрім того, допомагав українцям пережити зиму разом з ініціативою ShelterBox, що збирала пожертви на теплий одяг та ремонт пошкоджених домівок», — йдеться у повідомленні.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Summit of First Ladies and Gentlemen (@summit_flg)

Крім того, що Стівен Фрай є популярним актором і письменником, він також займає активно соціальну позицію. Фрай підтримує низку ініціатив та організацій, що працюють з військовослужбовцями, людьми з втратою слуху, людьми з втратою зору, людьми з біполярним розладом, людьми з лейкемією та лімфомою, ЛГБТ-спільнотою.

Також Стівен Фрай постійно працює над підвищенням обізнаності про ці напрямки та заохочує людей долучатися до благодійності. До того ж його потужний досвід у спілкуванні з абсолютно різними людьми дає йому глибоке розуміння людської психології.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією