В Одесі навчались протистояти гендерно зумовленному насильству

4 серпня відбувся особливий захід у місті Одеса, присвячений підтримці трансгендерних осіб, який організувала команда ГО “Когорта” у конференц-залі ГО “Асоціація ЛГБТ “ЛІГА”, сповіщує на своїй сторінці у Facebook ГО “Когорта”.

До події долучилися 10 транс*людей, яких ми дуже раді були бачити.

Цей захід був реалізований в рамках нашого проєкту, що отримав підтримку Фонду реагування на надзвичайні ситуації для жінок і дівчат, заснованого HIAS, у співпраці з VOICE, а також фінансується USAID за керівництва Save the Children в Україні.

Щиро дякуємо всім нашим гостям з фонду HIAS за надану допомогу, яка дозволила здійснити цей цінний захід. Також величезна подяка керівництву та соціальним працівникам комюніті центру “ЛІГА” за їх вагомий внесок у проведення події.

Діалог під час заходу був цікавим та живим, іноді з сміхом. Організатори зустрічі отримали корисні відгуки від трансгендерної спільноти Одеси, що стимулює нас до подальшої праці та розвитку проєкту.

Ось деякі відгуки учасників заходу:

Лекція про гендерно зумовлене насильство мені сподобалась. Це була не нудна доповідь-монолог, а живе обговорення, навіть дискусії. Особисто мені не хватало зображень, особливо на слайдах про сексуальне насильство (жартую). Все чудово. Дякую доповідачці Олександрі, гостям з HIAS, організаторам з Когорти та донорам, завдяки яким можливі подібні заходи“, – Аліса.

Захід пройшов у зручній, дружній атмосфері. Було запущено презентацію “гендерно зумовлене насильство” з якої для себе винесло багато корисного і нового, про яке, на жаль, раніше не знала. Представники фонду брали в цьому активну участь, оскільки тема для них виявилася дуже близькою до практики. Також дуже порадували частування, і особливо подарункові сертифікати мережі магазинів “Єва”. Вони дуже допомогли в цей нелегкий час. Від заходу залишилися позитивні емоції, а на всі запитання було отримано відповіді. Буду рада наступним зустрічам“, – Арі.

Дякуємо за сертифікати магазину «Єви». Зараз у грошовому плані дуже нелегко, а дотримуватись чистоти потрібно, і ось на допомогу прийшли ці сертифікати. Дуже врятували. Величезне дякую!“, – Ганна.

Захід, присвячений темі насильства, дуже сподобався. Дізналася про такі аспекти, про які раніше навіть не здогадувалася в розрізі відкритої тематики. Дуже сподіваюся, що заходи такого формату відбуватимуться частіше: це і цікаво, і корисно“, – Катріна.

Ми щиро вдячні усім, хто долучився до цього важливого заходу та сприяє розвитку нашої спільноти! Разом ми змінюємо світ на краще!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією