У Харкові показ фільму «Уроки толерантності» відбувся попри спроби блокування

Про це у соцмережах сповіщує жіноче об’єднання “Сфера”.

У п’ятницю ввечері відбувся спецпоказ української стрічки «Уроки толерантності».

Фільм показує зміни, які відбуваються у “традиційній” українській родині, яка вирішує познайомитися з геєм і з’ясувати правду про його життя. Стрічка сповнена гумором і сатирою, що робить її легкою в перегляді, попри гостру соціальну тематику.

Подію відвідало близько 40 людей. Протягом показу гості сміялися, плакали та навіть обурювалися. Та попри все перегляд завершився оплесками із зали, після якого відбулося жваве обговорення стрічки.

Перед самим сеансом відвідувачі та відвідувачки зіштовхнулися зі спробою зірвати показ групою чоловіків та підлітків. Вони заблокували вхід до кінозали, розгорнули надруковані плакати із мовою ворожнечі та силою перешкоджали пересуванню гостей та персоналу кінотеатру.

Зрештою, невдовзі після прибуття поліції та довгої розмови із менеджером кінотеатру група юнаків добровільно звільнила прохід. Захід закінчився спокійно, і всі учасниці та учасники безпечно дісталися домівок.

Щиро захоплюємося глядачками та глядачами, які попри агресивну поведінку групи людей, подивилися кіно разом із нами. З’ясувалося, що нам треба боротися не тільки з російською навалою, а і за можливість подивитися українське кіно у Харкові.

Ми висловлюємо подяку адміністрації кінотеатру Multiplex, Національна поліція України в Харківській області та Служба безпеки України за професійний підхід до сучасних викликів.

Ми вважаємо що втягування неповнолітніх у подібні зібрання є безвідповідальним кроком з боку дорослих, і закликаємо Національну поліцію України та органи ювенальної юстиції перевірити дії організаторів акції на відповідність їхніх дій Закону України “Про охорону дитинства”

Цим дописом ми хочемо привернути увагу суспільства до гомофобії, яка є небезпечною для України. А також закликаємо усіх сходити в кінотеатр та підтримати українську стрічку «Уроки толерантності». Фільм крутитимуть в кінотеатрах включно до середи 21 лютого.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар