Стамбульська конвенція несе гендерну ідеологію: релігійні діячі на Одещині звернулися до президента

Пастор Олександр Димов та релігійні діячі Одеської області закликали Президента України Володимира Зеленського денонсувати (припинити дію договору – Авт.) закон про ратифікацію Стамбульської конвенції.

Про це повідомляє Vgorode із посиланням на пресслужбу ради. Вони наголосили, що документ становить загрозу гендерній ідеології.

Духовна Рада Християн Одеської області напрацювала Звернення, яке підписали пастори, єпископи та рабини на засіданні Ради 21 липня.

У своїй заяві релігійні діячі зазначили, що 18 червня 2022 р. Верховна Рада України ухвалила Закон про ратифікацію Стамбульської конвенції. Проте таке рішення може спровокувати громадські протести, невдоволення, критики на адресу керівництва України, особливо у той час, коли необхідно об’єднатися у боротьбі з російським агресором.

Віруючі підкреслили, що відповідний документ “поряд із нормами, спрямованими на боротьбу з домашнім насильством, вводить поняття гендер як ідеологічний концепт самоідентифікації людини (стаття 3). З цим не можуть погодитися релігійні спільноти України, адже ігнорування факту наявності біологічної стати та пов’язане з цим зобов’язання навчати дітей нестереотипним гендерним ролям (стаття 14) несе загрози спотворення у молодого покоління своєї статевої ідентичності, популяризації одностатевих сексуальних стосунків та поширення випадків захворювання на гендерну дисфорію серед дітей та молоді.

Тому Рада Християн Одещини замість ратифікації Стамбульської конвенції, яка несе небезпеку гендерної ідеології, закликає владу “вживати практичних заходів та розвивати національне законодавство України щодо протидії домашньому насильству та насильству проти жінок, як це роблять інші країни Європи, які відмовилися від ратифікації цієї конвенції. Великобританія, Польща, Латвія, Словаччина, Чехія, Угорщина, Болгарія, Вірменія та Туреччина, що денонсувала ратифікацію Стамбульської конвенції.

Автори звернення закликають Володимира Зеленського “запобігти ескалації напруженості та розколу українського суспільства, а саме – денонсувати Закон про ратифікацію Стамбульської конвенції, який потребує подальшого громадського обговорення та пошуку суспільного консенсусу”.

Нагадаємо, що Україна вже завершила ратифікацію Стамбульської конвенції або Конвенції Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок та домашнього насильства. Відповідний документ набуде чинності з 1 листопада 2022 року.

Джерело

Поділись публікацією
Залишити коментарій