Приїхала поховати маму. У Львові гомофоб побив трансгендерну військову

15 серпня у центрі Львова гомофоби напали на трансгендерну військову Хелен, яка приїхала у відпустку за сімейними обставинами.

Про це повідомили на Instagram-сторінці КиївПрайд.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от KYIVPRIDE 🏳️‍🌈🏳️‍⚧️🇺🇦 (@kyivpride)

«Трансгендерна військова Хелен приїхала до Львова у відпустку за сімейними обставинами. Померла мама Хелен, і дівчина приїхала, щоб її поховати. В один з вільних вечорів у вівторок 15 серпня Хелен сиділа на вулиці в центрі міста, їла і розмовляла зі своїм хлопцем по відеозв’язку. До неї раптово підійшов незнайомий чоловік і почав агресивно спілкуватися. Хелен попросила його відійти, і в наступну секунду чоловік вдарив її в носа зі словами «Ти шо, п*дар?», — розповіли в організації.

Після першого удару Хелен втратила координацію. Далі послідувала ще серія ударів, поки дівчині не вдалося відійти на декілька метрів. Тоді Хелен вдалося частково зняти напад на відео.

«Сьогодні постраждала зняла побої і написала заяву. Чекаємо на розвиток подій і просимо Національну поліцію гідно відреагувати на цей жахливий випадок. Хелен служить уже три роки, і ми сподіваємося, що Україна забезпечить гідний захист нашій захисниці», — додали представники КиївПрайд.

Також там звернулися до Омбудсмена Дмитра Лубинця та попросили прослідкувати за ситуацією.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією