Презентація документального проєкту “Ілюзія рівності”

ГО Інсайт запрошує на презентацію документального проєкту “Ілюзія рівності” від Суспільного, який розповідає про життя та боротьбу ЛГБТІК+ спільноти в Україні.

ЛГБТІК+ пари та їхні союзники розповідають свої життєві історії — про роботу та службу в ЗСУ, про кохання та втрати, про страхи та нерозуміння. Ці почуття знайомі кожному та кожній, однак не всі мають можливість проявляти їх відкрито. Початок повномасштабного вторгнення росії лише загострив ці проблеми для ЛГБТІК+ пар, позаяк вони й досі лишаються незахищеними перед законом, зокрема через відсутність інституції реєстрованих цивільних партнерств та антидискримінаційного законодавства.

Разом із спільнотою ГО “Інсайт” ви можете долучитись до прем’єрного перегляду та обговорення проекту в наступних містах.

🏳️‍🌈 Ужгород 24 листопада о 18:00. Попередня реєстрація тут (https://www.instagram.com/insight.uzhorod/)
🏳️‍🌈 Львів 27 листопада о 18:30. Попередня реєcтрація тут (https://www.instagram.com/insightlviv_/)
🏳️‍🌈 Київ 29 листопада о 18:00. Попередня реєстрація тут (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSclrz3hY-c7NIXot25yR3HXr131W-7WzqcrG0GL7Yh6tbiGtA/viewform)

Якщо у вас немає змоги долучитись до подій офлайн – підтримайте проект онлайн:
– перегляньте стрічку , поставте вподобайку та напишіть коментар
– поширте цей допис чи пряме посилання на стрічку в своїх соц.мережах.

Допоможіть ЛГБТ+ військовим та волонтерам стати більш видимими, адже саме зараз вони обличчя спільноти й працюють на нашу спільну українську перемогу.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар