Посол Великої Британії відвідав ком’юніті-центр і шелтер для ЛГБТІК+ людей в місті Дніпро

Про це на своїх сторінках у Facebook сповіщує Alliance.Global.

1 лютого Alliance.Global Dnipro мав за честь приймати Посла Великої Британії пана Мартіна Гарріса / Martin Harris, в ком’юніті-центрі і шелтері для ЛГБТІК+ людей в місті Дніпро.

Це історична подія, оскільки ми стали першою ЛГБТКІ+ організацією в Україні, яку він відвідав. Спочатку ми представили йому наш ком’юніті-центр, де працюємо над наданням різноманітних послуг для підтримки та захисту ЛГБТКІ+ спільнот. Наші працівники розповіли про історію нашої організації та різні програми, які ми реалізуємо.

Посол особисто ознайомився з нашою роботою, відвідавши шелтер, де спілкувався з нашими клієнтами. Це дало йому можливість краще зрозуміти конкретні потреби та виклики, з якими стикається ЛГБТКІ+ люди, які опинились у складних життєвих обставинах у зв’язку з війною. Обговорення впливу війни на ЛГБТКІ+ спільноту виявилося надзвичайно важливим.

Посол висловив готовність активно допомагати у вирішенні проблем та сприяти розвитку конкретних ініціатив. Питання рівних прав і захисту вразливих груп населення в умовах конфлікту визначається як ключовий аспект співпраці між Великою Британією та Україною.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією