Полякова відповіла на критику за участь в ЛГБТ-марші

На марші артистка постала перед публікою в образі жінки-воїна. Таким чином вона хотіла ще раз нагадати світові про війну в Україні.

Українська співачка Оля Полякова, яка взяла участь у ЛГБТ-марші в Лондоні, відповіла на критику шанувальників.

Зокрема деяким фанам не сподобалося, що артистка очолила українську колону прайду ЛГБТК+ минулими вихідними, тому почали писати гнівні коментарі. Утім, зірка терпіти не стала, вона записала відеозвернення, де назвала хейтерів “людьми з минулого”.

“Хочу сказати велике дякую усім, хто написав приємні слова щодо прайду. Ті, хто написав негативні коментарі, то люди з минулого, з іншого життя, якого вже немає. Але вони цього не відчувають, вони рефлексують, вони щось пишуть, багато пишуть, сперечаються, погрожують пеклом. Це люди, яким просто не вистачає любові в їхньому житті, ласки, ніжності, позитиву. Вони прикривають свої страхи Богом, традиційними уявами, що нібито українці не підтримують цей сатанізм”, – прокоментувала Оля.

Полякова також закликала людей змінювати своє ставлення до світу і змінюватися самим, додавши, що представники ЛГБТ-спільноти роблять світ тільки кращим.

“Ми повинні змінюватися, йти вперед, позбавлятися дикості та тупості. І хто, як не представники ЛГБТК+ спільноти, протягом усієї історії рухали світ до того, щоб у ньому були гарна музика, поезія, архітектура, мода, література. Рухали світ туди, де немає болю, образ, а де є краса, любов і де є Бог, який цілує цих людей талантом. Тому я вдячна за кожне слово тим, хто йде вперед. А хто живе минулим, хто нетерплячий і релігійно стурбований, я бажаю вам звичайного людського щастя. Будьте добрішими, бо Бог любить вас також!”, – підсумувала виконавиця.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Оля Полякова (@polyakovamusic)


Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією