Полякова: Наше пострадянське, зашорене, неосвічене суспільство не розуміє, що таке ЛГБТ. Вони думають, що це якесь збочення. Ні, дорогенькі мої G

Важливо, щоб в Україні, яка бореться за свободу самоідентифікації, у людей був вільний вибір і свобода бути собою, зокрема в питанні орієнтації, заявила українська артистка Оля Полякова. Про це вона говорила в інтерв’ю засновнику видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону.

Гордон нагадав, що Полякова була в Лондоні на ЛГБТ-прайді й очолила там українську колону. “Де ти, а де ЛГБТ?” – запитав журналіст. “Як це?” – обурилася артистка.

Вона пояснила, що в неї, зокрема, дуже багато друзів із ЛГБТ-спільноти.

“Мій найкращий, найближчий друг із ЛГБТ-спільноти. І все, що він мені розказував про життя, про сприйняття себе, про несприйняття соціумом, про те, як він не міг мамі про це розказати, і коли мама про це дізналася, яка це для мами була трагедія, і взагалі як багато проблем у людини з тим, що він не міг відкрито сказати, хто він є. Знаючи всі ці історії, пов’язані з несприйняттям соціумом величезної групи людей, для мене підтримка цих людей абсолютно природна. Тому що я за те, щоб люди були собою. Якщо я можу бути тим, хто я є, чесною й відкритою, чому вони не можуть? Треба розказати людям, що наше пострадянське, зашорене, неосвічене, недосвідчене суспільство не розуміє, що це. Вони думають, що це якесь збочення. Ні, дорогенькі мої. Є такі люди, і вони мають право жити, любити й говорити відкрито, хто вони є. Й обирати того партнера, кого вони хочуть”, – підкреслила Полякова.

Вона додала, що вважає це дуже важливим.

“Тому що деякі кажуть: “Що ви захищаєте підарасів і педофілів?” Хвилиночку… Педофілія – це наруга над дитиною. А ЛГБТ-спільнота – це дорослі люди, які обирають собі партнера такого, як їм природа надиктувала. Тому я за те, щоб у людей був вільний вибір. Особливо зараз, коли ми з вами б’ємося за свободу самоідентифікації, самовираження, свободу слова, свободу бути собою… Цей пункт абсолютно сюди лягає, тому що ці люди теж хочуть бути тими, хто вони є”, – сказала співачка.

На запитання, чи “кльово було по Лондону так іти”, вона відповіла: “Дуже”.

“По-перше, це невимовно крута атмосфера радості, миру, свята й свободи, щастя. Там не сприймається це з негативної точки зору. Це просто свято. Люди просто виходять і просто йдуть. І радіють. І я б дуже хотіла, щоб у Києві в такій атмосфері йшли паради”, – мріє Полякова.

Стосовно цього Гордон пожартував, що тоді буде, “як кажуть російські фашисти, Гейропа”.

“Гейропа”. Я за свободу. Я за свободу вибору”, – підсумувала артистка.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар