Онлайн-воркшоп по роботі з ЛГБТІК+ спільнотою для підтримуючих професій

На своїй сторінці у Facebook, ГО “Ти не один” анонсує воркшоп по роботі з ЛГБТІК+ спільнотою.

Привіт, друзі та подруги! Цей пост присвячений нашим дорогим союзникам та союзницям не з числа ЛГБТІК+ спільноти!

Усі ми хочемо жити в цивілізованій та надійній країні. Знати, що ми можемо бути відкритими і відчувати себе безпечно. Україна має багату історію та культуру, в яких були й залишаються люди з різною сексуальною орієнтацією та гендерною ідентичністю. Незважаючи на це, відношення до ЛГБТІК+ спільноти в Україні є досить складним.

Законодавство не захищає ЛГБТІК+ людей від насильства та дискримінації. Це може призвести до того, що багато людей з нашої спільноти не мають доступу до освіти, медицини та інших необхідних послуг через побоювання глузувань, незручних запитань чи несприйняття.. Важливо розуміти, що ЛГБТІК+ люди не є “іншими”. Ми є частиною нашого суспільства, і також маємо право на рівні можливості та повагу. Це важливо, щоб створити сильніше та більш інклюзивне суспільство.

25.03 12:00 – 16:20 ми вас запрошуємо доєднатися до нашого онлайн-воркшопу по роботі з ЛГБТІК+ спільнотою для підтримуючих професій від Марини Герц, експертки з питань сексуальності та гендера, лекторки та тренерки, психотерапевтки у навчанні.

Вона має досвід роботи у ЛГБТІК+ правозахисних організацій понад 12 років та 10 років тренерського стажу. Працювала на гарячих лініях та онлайн-чатах психологічної підтримки. Супервізорка консультантів онлайн-чатів та фасилітаторів групп. Має власну сталу психотерапевтичну практику.

Цей воркшоп допоможе збільшити вашу свідомість про базові поняття теорії сексуальності, розуміння гендерної теорії, особливості трансгендерного переходу в Україні. Сформує уявлення про актуальне становище ЛГБТІК+ спільноти в Україні, основні проблеми та особливості при роботі та комунікації з представницями та представниками спільноти. Учасники та учасниці дізнаються, чому важливо підтримувати рівні права для всіх, як це впливає на майбутнє України та як бути союзником та союзницею ЛГБТІК+ спільноти кожного дня.

Реєстрація на воршкоп за посиланням на міні-сайті https://linktr.ee/notaloneztt!

Кількість участників та учасниць обмежена.

Слава Україні! 

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією