Олену Шуляк включено до так званого реєстру “ДИСКВАЛІФІКОВАНІ” через підтримку ЛГБТ-спільноти

Народна депутатка України Олена Шуляк, відома своєю активною підтримкою ЛГБТ-прав, була додана до так званого спеціального реєстру “ДИСКВАЛІФІКОВАНІ”, який створений для відстеження політиків, що виступають проти “традиційних сімейних цінностей”.

Про це сповіщує рух “Всі разом”, сповіщує “Слово про слово”.

Українська народна депутатка IX скликання та голова політичної партії “Слуга народу”, Олена Шуляк, нещодавно була внесена до “реєстру держслужбовців та політиків, які суперечать традиційним природним цінностям“. Це сталося після того, як Сімейний рух України присудив їй “червону картку” за її діяльність, що просуває ідеї, які нібито “ворожі до інституту сім’ї”.

Наразі Олена Шуляк активно займається законодавчою діяльністю, спрямованою на легалізацію одностатевих партнерств в Україні. Вона є однією із авторок законопроєкту №9103 “Про інститут реєстрованих партнерств”.

Також вона активно намагається вплинути на прийняття проєкту закону №5488 «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо боротьби з проявами дискримінації».

29 травня 2024 року на сайті «Цензор.нет» було опубліковано статтю Олени Шуляк. В публікації вона зазначає, що прийняття проєктів законів №9103 та №5488 є євроінтеграційним зобовʼязанням. На її думку, щоб стати повноцінним членом Європейського Союзу, узаконення партнерств для одностатевих пар і недискримінація – надважливий іспит для України з толерантності.

На своїй сторінці у Facebook вона неодноразово висловлювалась про підтримку ЛГБТ. «Я підтримую рівні права для усіх без винятку та закликаю до емпатії та чесного розуміння один одного. Нехай це буде моїм законодавчим та політичним камінг-аутом підтримки ЛГБТ», – пише Шуляк в одній зі своїх публікацій.

Рух “Всі разом!” створив спеціальний сайт – реєстр державних службовців та політиків, які діють “проти інституту сім’ї та природних цінностей”. База даних зі списком осіб, які отримали від сімейного руху «червону картку», називається ДИСКВАЛІФІКОВАНІ. “Ресурс створено з метою донесення до українських громадян та українських виборців повноти інформації, щоб всі могли контролювати діяльність представників органів влади та максимально усвідомлено ухвалювати рішення під час місцевих і загальнодержавних виборів“. Всі матеріали, що знаходяться на сайті, взято із відкритих джерел та розміщено із врахуванням вимог законодавства України.

Політичні або державні діячі, потрапляють “в реєстр” через те, що їх слова та/або дії мають ознаки наступного:

  • “нетолерантне чи вороже ставлення до традиційних природних цінностей та інституту сім’ї (подружжя, батьківства, материнства, дитинства)”;
  • “підтримка заходів, спрямованих на пропаганду антисімейних та людиноненависницьких ідей (ЛГБТ, аборти, чайлд-фрі тощо)”;
  • “систематичне просування гендерної концепції у політичний, законодавчий і суспільний дискурс”;
  •  “популяризація образу поведінки, який складає загрозу життю, здоров’ю і добробуту громадян (нарколегалайз, проституція, гемблінг тощо)”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар