Олег Машуковський слідом за Melovin став на захист ЛГБТ-спільноти та звернувся до Зеленського: “Жити вільно і сміливо”

Блогер зазначив, що серед бійців є багато представників ЛГБТ і під час війни їх дуже важливо підтримати.

Популярний український блогер Олег Машуковський запам’ятався фанатам завдяки своєму епатажному образу, сміливості та гумору. Крім творчої діяльності в TikTok, хлопець ще займається візажем, перевтілюючи зірок і себе.

Олег Машуковський у своєму блозі вирішив порушити важливу тему для представників ЛГБТ-спільноти про захист їхніх прав та неприйняття закону про одностатеві шлюби в Україні.

Скріншот із Instagram, Олег Машуковський

“Ви навіть не уявляєте як також складно зараз людям, права яких і досі не узаконені. Я зараз кажу не про одну людину, а кажу про сотні тисяч людей нашої держави. Держави, в яку я вірю. Держави, в якої є воля, в якій люди можуть жити вільно та сміливо”, – заявив Машуковский.

Заговорив він про це на тлі того, що інтернетом розлетілася історія про те, як військового не пустили до свого хлопця в реанімацію, а медик не може забрати свою доньку після смерті дружини, адже за документами вона ніхто.

Блогер попросив президента Володимира Зеленського порушити це питання на законодавчому рівні, адже зараз серед бійців та медиків на фронті є представники ЛГБТ.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Oleh Mashukov (@mashukovsky)

Нещодавно співак Melovin також звертався до глави держави та просив переглянути рішення про ухвалення закону, завдяки якому всі люди зможуть зробити свій особистий вибір та бути захищеними юридично.

Джерело

 

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією