Офіційний гімн КиївПрайду 2023 – Colours of Love від британської співачки Soraya Vivian

Як сповіщує КиївПрайд у соцмережах, пісня стала хітом спільного прайду з Ліверпулем.

Це сталося не тільки через ритм і надихаючий текст – “Кольори любові” є благодійним треком. Ви теж можете долучитися до цієї ініціативи! Додавайте пісню, шукайте Colours of Love на платформах, де ви слухаєте музику.

Мета треку — інформувати світ про ЛГБТІК-спільноту в Україні, та в той же час зібрати якомога більше грошей. Всі прибутки від онлайн-продажів треку Сорайя направить КиївПрайду для надання гуманітарної допомоги ЛГБТІК-спільноті в Україні, особливо тим людям, хто знаходяться на територіях, що постраждали від дій країни-агресора.

«Мені, як міжнародній амбасадорці ЛГБТІК+, дуже пощастило протягом багатьох років виступати з концертами по всьому світу, особливо в Східній Європі, і я на власні очі бачила ще до початку повномасштабної війни, як ставляться до спільноти в різних регіонах. Я і тоді використовувала свій дар і голос, щоб захищати їхні права, а також просувати їхні історії, їхні благання про допомогу. Сьогодні я хотіла зробити для України те, що може змінити ситуацію для ЛГБТІК+. Разом з моїми однодумцями ми записали цю пісню, створили відео та розповіли їхню історію багатотисячній аудиторії. Ми прагнемо зібрати кошти на їжу і медикаменти для підтримки ЛГБТІК+ спільноти в Україні», – каже Сорайя.

Сорайя Вівіан буде співати «Colours of Love» по всьому світі, від британських прайдів у Манчестері, Халлі, Сандерленді, Лінкольні тощо, до Зимового Прайду в Маспаломас, Іспанія, і Кейп-Тауну, ПАР. Сорайя розповсюдить кольори любові і підтримки України у більш ніж 27 державах світу.

Пісня на Apple Music: https://music.apple.com/gb/album/colours-of-love-single/1699429133

Пісня на Youtube: https://youtu.be/cCvsY8txvGE

Пісня на Spotify: https://open.spotify.com/track/2ID0fmTIrbtjLMqHWDlKpY

У жовтні цього року КиївПрайд запросить Сорайю виступити в Україні і презентувати гімн Маршу Рівності 2023 українській аудиторії.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією