Нова скандальна заява: Олег Скрипка сказав, що фемінізм та ЛГБТ зупиняє популяцію людей

Український виконавець Олег Скрипка відзначився новою скандальною заявою. Нагадаємо, нещодавно артист розкритикував фемінізм у Європі та похвалив українок, які “шанують чоловіків”, а цього разу висловився щодо зниження популяції людства. В інтерв’ю для YouTube-каналу Наталії Влащенко співак заявив, що на популяцію негативно впливає фемінізм, ЛГБТ, війна та епідемії.

“У людства є два механізми: один механізм, щоб розмножуватися, а інший – щоб зупинити популяцію. На жаль, є такі страшні інструменти, як війна, щоб зупинити популяцію людей. Є хвороби, епідемії тощо… Є фемінізм, щоб зупинити [популяцію]. Є ці… ну, ЛГБТ та вся історія”, – заявив він.

Після цих слів Скрипка поспішив запевнити, що “не проти” феміністок та представників ЛГБТ, але виступає “за здорове суспільство”.

 

“Щоб Україна розвивалася та процвітала, має бути основа – це здорове суспільство як у хасидів. Як у справжніх українців. Ось у моєму колі четверо дітей – це мінімум. Українці повинні не відставати від хасидів. А якщо ти хочеш мати чотирьох дітей… Ну, в такій родині фемінізм зупиняє популяцію, – вважає співак. – У тому-то й справа, що немає поваги одне до одного. Якщо ми обожнюємо жінок, а жінка поводиться як головна – це БДСМ, це не сім’я. Має бути повага партнерів” .

На питання ведучої про те, як артист буде поводитися, якщо хтось із його дітей буде кохати людину своєї статі, Олег заявив, що не буде проти цього. За його словами, за будь-яких обставин він залишиться батьком для своїх нащадків:

“Це моя дитина. Вона завжди для мене буде моєю дитиною. І я так дітям і говорю: “У нас з вами можуть бути різні стосунки, різні історії, але ви завжди будете моїми дітьми. Я завжди буду вашим батьком”. Дитина може помилятися, я можу помилятися, але стосунки батьки-діти – вони повинні завжди зберігатися”.

Нагадаємо, разом із дружиною Наталією Сидь Скрипка виховує чотирьох дітей: синів Романа та Устима, які народилися у 2005 та 2008 роках, та дочок Олесю та Зоряну, які з’явилися на світ у 2010-му та 2012-му.

Першою дружиною артиста була француженка Марі Рібо, з якою він прожив сім років. Познайомилися ексзакохані під час приїзду українця до Парижа на початку 1990-го. Після повернення в Україну Скрипка познайомився із Наталією, яка стала його другою дружиною.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією