Митрополит Лука: “Поки ворог бомбить міста, у нас насаджують ЛГБТ-ідеологію”

Митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука, Української Православної Церкви Московського Патріархату зазначив, що якщо українці хочуть, щоб Господь зберіг країну, то вони мають жити за Його святими заповідями.

За його словамі, якщо політика України продовжить курс на насадження богоборчої ідеології та західних моральних орієнтирів, то країна отримає «не благословення, а прокляття від Бога». Про це він написав у своєму Telegram-каналі.

«В Україні йде війна, гинуть невинні люди, наші сини та дочки захищають свою Батьківщину від навали агресора. І в цей же час у Харкові, що регулярно обстрілюється, ЛГБТ проводять свій парад – демонструючи свою озабоченість на тлі смертей та зруйнованих будинків! Як можна таке допустити? Ворог бомбить міста і села, сотні тисяч біженців залишилися без даху над головою, горе і сльози ллються рікою по всій країні, а в Держкіно оголошують про зйомки фільму “Уроки толерантності”, покликаного виховати в українцях позитивне сприйняття ЛГБТ-ідеології. Ми щодня просимо Матір Божу покрити нашу країну Своїм Покровом, а в цей час ворог роду людського продовжує пускати отруту в душі та серця наших дітей», – наголосив владика.

За словами архієрея, якщо ми хочемо, щоб Бог захистив і зберіг нашу Батьківщину, нам потрібно вчитися жити за Його заповідями та виконувати Його святу волю.

«Якщо ж наші політики будуть продовжувати насаджувати розпусту і богоборчу ідеологію, то не благословення ми отримаємо, а прокляття від Бога. Як можна перемогти зовнішнього ворога, коли всередині нашої країни живе свій власний ворог, що веде душі в пекло, руйнує моральні закони та божественні визначення?» – запитує митрополит Запорізький і Мелітопольський.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією