Мін’юст та Національний ЛГБТІ-консорціум розроляє законопроєкт про одностатеві партнерства

Про це Національний ЛГБТІ-консорціум сповіщує на своїй сторінці у Facebook.

У партнерстві з Міністерство юстиції України, та за лідерством Valeria Kolomiets, ми спільно з командою юристок «100% життя» – Мережа ЛЖВ працюємо над урядовим законопроєктом про реєстроване цивільне партнерство, який розглядатиметься Радою у IV кварталі цього року.

Парламентська постанова про включення законопроєкту до плану роботи Ради вже офіційно набрала чинності. Наш законопроєкт розробляється на підставі «технічного завдання», яке свого часу напрацювали наші спільноти.

Цей законопроєкт є частиною євроінтеграційних зобов’язань України й спрямований на «виконання рекомендацій Європейської Комісії щодо заявки України на членство в ЄС від 17.06.2022». Простіше кажучи, урядовий законопроєкт має всі шанси набути статусу «євроінтеграційного», що значно спростить та пришвидшить його розгляд, голосування за нього та подальше підписання Президентом.

Реєстровані цивільні партнерства – наша спільна мрія, над якою наші організації працюють не тільки з довоєнних, але й з дореволюційних часів. Задача Консорціуму – забезпечити найкраще законодавство для ЛГБТІ-спільноти України. Тож ми підтримуємо усі ініціативи у цій сфері, і зі свого боку продовжуємо вдосконалювати власні. Але очевидно одне – партнерства вже не за горами. А з ними й наша перемога!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією