Melovin заспівав “Батько наш Бандера” на ЛГБТ фестивалі. Російські пропагандисти відреагували

Співак Melovin був хедлайнером заходу на одному з наймасштабніших фестивалів ЛГБТК+ у Європі.

Під час свого виступу в Мюнхені він заспівав “Батько наш Бандера”. Про це повідомила пресслужба артиста.

Концерт відвідало близько 20 тис глядачів. Багато з них були з українськими прапорами. За словами команди співака, це дуже розчулило зірку. Тому він спонтанно, на емоціях вирішив заспівати два рядки гімну повстанської армії.

Зазначається, що напередодні Melovin відвідав цвинтар Вальдфрідхоф, на якому похований Степан Бандера.

“Напевно, дуже невипадково, що ми опинилися сьогодні саме в Мюнхені і тут, щоб розповісти Степану Андрійовичу, що відбувається десь там на Московії”, – сказав співак.

Російські пропагандисти відреагували на виступ Melovin. Володимир Соловйов та Ілля Кива поширили інформацію про імпровізацію артиста в Німеччині.

Організатори фестивалю заявили, що концертну програму узгоджували заздалегідь, і пісні “Батько наш Бандера” там не було.

Інакше ми б цього не дозволили“, – написали вони.

Раніше у соцмережах розгорівся скандал щодо стендап-шоу “Біографія”, куди запросили співака Melovin. Через жарти про ЛГБТ артист пішов із запису програми. Він кинув мікрофон і покинув студію зі словами: “Хворі люди”. За його словами, за лаштунками була приємна атмосфера. Але як тільки коміки вийшли на сцену, “жарти майже відразу перетворилися на банальний булінг без почуття гумору”. На думку артиста, коміки принижували не тільки його, а й усіх представників ЛГБТК+ спільноти.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією