Медіа-кампанія “Стамбульська конвенція має запрацювати!”

З початком повномасштабної війни домашнє насильство не тільки нікуди не зникло, навпаки – ризики насильства щодо жінок ще більш зросли. Так, за перше півріччя 2023 року правоохоронці зафіксували на 40% більше повідомлень про домашнє насильство, ніж за аналогічний період 2022 року, сповіщує на своїй сторінці у Facebook ГО Інсайт.

З метою привернути увагу суспільства до проблеми домашнього насильства та акцентувати на шокуюче низьких штрафах і невідповідних покараннях за цей вид злочину ГО “Інсайт” за підтримки міжнародної гуманітарної організації CARE.Ukraine розробили медіа-кампанію “Стамбульська конвенція має запрацювати”.

На жаль, домашнє насильство в Україні (перші 2 випадки) досі вважається адміністративним правопорушенням, яке карається штрафом, нижчим за купівлю зимової шапки.
Покарання за домашнє насильство не може дорівнювати покупці гірлянди на ялинку в переході чи поїздки на таксі, придбанню нової шапки чи упаковки прального порошку. Домашнє насильство – це кримінальний злочин, за який кривдник має нести відповідне покарання!

Тому – час переглянути ціни!

📜 Нагадуємо, що впровадження норм Стамбульської конвенції – це не просто виконання міжнародних зобов’язань, але й необхідний крок для захисту всіх постраждалих від домашнього насильства.

🙏 Не будьте байдужими! Поширюйте інформацію про випадки домашнього насильства та про неспіврозмірне покарання за нього! Наше законодавство має змінитись і лише разом ми зможемо цього досягнути.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією