Марш ЛГБТ у Києві — організатори повідомили деталі маршруту

Марш ЛГБТ у Києві скасовувати не будуть. Хода пройде вулицями столиці, поблизу укриттів, а не у метро, як планувалося раніше. Загалом у “КиївПрайд-2024” візьмуть участь близько 500 осіб.

Про це у четвер, 13 червня, повідомили на фейсбук-сторінці громадської організації KyivPride.

Долучитись до маршу зможуть тільки зареєстровані учасники

За словами голови правління ГО “КиївПрайд” Анни Шаригіної, організація відмовилась від ідеї проведення маршу у столичному метрополітені.

“Що стосується безпеки, то з поліцією обговорено маршрут повністю, обговорено план заходу. Ми здійснюємо певні заходи безпеки як організатори, зокрема, те, що марш буде закритим, тільки за попередньою реєстрацією. Це також є одним із заходів безпеки. Марш відбудеться на вулицях Києва, але це буде недалеко від укриття, як рекомендують інструкції, і ми їх дотримуватимемося”, — йдеться у повідомленні KyivPride.

Марш рівності відбудеться у Києві 16 червня.

Раніше організатори “КиївПрайд-2024” заявили, що Марш рівності вони можуть провести у столичному метро та не узгоджувати з владою дозвіл.

Нагадаємо, у Києві набирає обертів новий скандал за участю працівників ТЦК та ЛГБТ-спільноти KyivPride. Активісти звинуватили військкомів у переслідуванні.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар